Proč si vybrat nás

 • Na výuku angličtiny se specializujeme již od našeho vzniku, čímž jsme získali mnoho cenných zkušeností. Díky nim jsme schopni naučit tento jazyk trvale a efektivně a také kvalitně připravit naše studenty na státní či mezinárodní zkoušky.certifikat
 • Škola je držitelem prestižního certifikátu British Council (Britská rada - společnost pořádající Cambridgeské jazykové zkoušky v ČR) jako instituce připravující nejvyšší počty studentů k těmto jazykovým zkouškám.
 • Naprostá většina námi vypsaných kurzů se každoročně otevře, a to včetně všech pokročilostí denního pomaturitního studia, takže je nebudete nuceni hledat jinde na poslední chvíli.
 • Při studiu u nás můžete kombinovat více jazyků například angličtinu s němčinou nebo francouzštinou.
 • Jako jedna z mála škol dodržujeme maximální garantované počty studentů ve skupině.
 • Do správné pokročilosti Vás zařadíme na základě bezplatného rozřazovacího testu.
 • Naši lektoři prochází náročným výběrovým řízením.Vedení hodnotí dosažené vzdělání, praxi, plynulost řeči a dále aktivní a tvůrčí přístup ve výuce. Studenti pak v průběhu výuky pomocí dotazníků sami reflektují jednotlivé vyučující a jejich připomínky rozhodně v koši nekončí.
 • Přestože každý kurz má daný plán, snažíme se přizpůsobit potřebám našich studentů. Každý může mít slabé a silné stránky jinde, my se snažíme zjistit kde a aktuálně posílit, co je potřeba. Studenti v průběhu výuky sami hodnotí její průběh a jejich připomínky jsou následně do výukového plánu zapracovány.
 • Většina našich učeben i kancelář je umístěna v jedné budově přímo v centru Brna, navíc v těsné blízkosti vlakového i autobusového nádraží.
 • Naše kancelář je Vám k dispozici prakticky po celý den.
 • Naše ceny patří k těm nejnižším i přes vysokou kvalitu výuky. Ceny můžeme držet příjemně nízko díky dostatku studentů a počtu každoročně otevíraných tříd. Navíc neplatíme služby, které nepřispívají ke kvalitě výuky. Nejsme nuceni hradit drahou reklamu, protože naši studenti se k nám sami opakovaně vracejí.
 • Každý rok se dotazníky ptáme našich studentů, jak jsou spokojeni s výukou a celkovým průběhem studia, abychom měli zpětnou vazbu pro neustálé zkvalitňování našich kurzů.

 

Vybíráme z referencí našich studentů:

"Dalo mi to hodně, cítím velký pokrok." Dominik L.

"Pěkné prostředí, intenzívní výuka a hlavně skvělí lektoři." Martin Š.

"Jsem spokojená. Měla bych být dobře připravená na FCE." Sabina K.

"Kvalita předčila má očekávání!" Erik L.

"Naučila jsem se více než na SŠ, zvýšila se mi úroveň AJ." Tereza S.

"Kvalita studia dobrá.Lektoři vždy zodpovězeli naše dotazy a vše skvělel vysvětlili." Monika R.

"Dobré a zábavné, výborní rodilý mluvčí, kteří mě naučili mluvit." Rostislav Š.

"Příjemné prostředí, lektoři, větší posun v mluvené angličtině" Petr Ž. 

"Dobré, hodně jsem se naučila. Dobré materiály pro případné další studování jazyka. 
Velice dobrá ochota učitelů na případné dotazy." Martina M.

 

Vítáme všechny Vaše rady, nápady a připomínky :-)
STAŇTE SE I VY NAŠÍM ÚSPĚŠNÝM STUDENTEM !