Historie společnosti

Jazyková škola Eurolingua působí v Brně od roku 1997 a v dnešní době zaujímá přední pozice v množství nabízených docházkových kurzů i studentů denního pomaturitního studia. Kromě tří hlavních evropských jazyků, a to anglického, německého a francouzského nabízíme výuku dalších 8 jazyků formou individuální nebo skupinové výuky na míru.

V době našeho vzniku byla naše činnost zaměřena na organizaci firemní a individuální výuky, klasických odpoledních, večerních a víkendových kurzů pro dospělé a přípravných kurzů jak ke státním jazykovým zkouškám, tak k mezinárodním jazykovým zkouškám různých úrovní (např. PET, FCE, CAE a TOEFL aj.).

Brzy jsme nabídku rozšířili o denní pomaturitní kurzy všech pokročilostí a od roku 2000 zajišťovali ve spolupráci s MENDELU Brno rozšiřovací výuku anglického jazyka pro studenty VŠ.

Od roku 2007 jsme opakovaně získali prestižní certifikát Britské rady (Britská rada - společnost pořádající Cambridgeské jazykové zkoušky v ČR) jako instituce připravující nejvyšší počty studentů k těmto jazykovým zkouškám.

Od roku 2015 se zaměřujeme na výuku v českých i zahraničních firmách, rozšířili jsme nabídku o výuku formou Skype a vybudovali jsme stabilní překladatelký tým pro okruh základních frekventovaných jazyků.

Naše škola zakládá svoji filosofii na kvalitě a účelnosti výuky, nikoli na zvyšování zisku. Naše ceny jsou stanoveny tak, že neznevýhodňují žádnou skupinu klientů. Účastníme se dobrovolnických aktivit a charitativních akcí, protože věříme, že mají smysl a že i „malí lidé mohou dělat velké věci“. Naši kmenoví lektoři jsou mladí, příjemní a vzdělaní lidé, kteří se ztotožňují s vizí firmy.

 
Přijďte k nám a vyzkoušejte výuku v příjemném prostředí naší jazykové školy!